گریل رومیزی تخت

مشخصات:

جنس: استیل

مدل: رومیزی

توضحیات محصول:

گریل رومیزی تخت یکی از تجهیزات پخت غذا در آشپزخانه صنعتی بوده که در بسیاری از فست فود ها کاربری دارد.از گریل رومیزی تخت به منظور کباب کردن استیک، همبرگر و مرغ مورد استفاده می‌شود. شرکت سپهران با در نظر گرفتن کلیه پارامترهای مربوط به ساخت این محصول اعم از جنس و دوام، زیبایی و کیفیت، عملکرد صحیح، بهداشت و ایمنی، و همچنین راندمان بالا، سالهاست اقدام به تولید گریل رومیزی تخت با بدنه تمام استیل می‌نماید.

گریل رومیزی تخت نیز همانند دیگر تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارای انواع مختلف بصورت کاربری متفاوت می‌باشد. ساخت اجاق گریل صنعتی با توجه به نیاز و تقاضای مشتریان دائماً در حال تغییر بوده که در گذشته از آتش و یک ورق آهنی یا آلومینیومی و یا چدن جهت پخت گوشت و … استفاده می‌شد که امروزه با توجه به سیر تکاملی پخت و پز، این محصول به‌عنوان سرخ کن گوشت و همبرگر و … استفاده می‌شود که به شکل یک اجاق گاز رومیزی درست شده است. با پیشرفت علم و تکنولوژی این اجاق گاز به نام اجاق گاز گریل صنعتی ساخته شد که عملیات پخت و پز و آماده سازی مواد سرخ کردنی را سریع تر و با کیفیت مطلوب انجام می دهد.

گریل رومیزی تخت یکی از تجهیزات پخت در انواع اجاق گاز گریل صنعتی است که بدنه آن از جنس استنلس استیل می‌باشد.

در ادامه با گریل صنعتی بیشتر آشنا خواهیم شد:

گریل صنعتی

کلمه گریل به لاتین ( Grill ) به معنای گوشت کباب کن می باشد و از جمله تجهیزات فست فودی بسیار مورد استفاده می باشد.

انواع دستگاه گریل تخت، گریل نیم شیار، گریل صاف، گریل ذغالی جهت استفاده در آشپزخانه صنعتی، تجهیزات پخت، تجهیزات رستوران و فست فود توسط شرکت سپهران تولید و عرضه می گردد.دستگاه های گریل صنعتی آشپزخانه ها و صنایع غذایی برای پخت ملایم مواد غذایی بدون قرار گرفتن در مجاورت حرارت مسقیم شعله گاز می باشند که در این شرایط احتمال آسیب به بافت ماده غذایی و از بین رفتن تركیب‌های مغذی داخل آن به حداقل می‌رسد. دستگاه گریل ذغالی برای کبابی کردن بدون روغن و دستگاه گریل روغنی برای سرخ کردن با روغن مواد غذایی استفاده می شود. دستگاه گریل روغنی نیز به دو دسته تخت(صاف) و نیم شیار تقسیم میشود.

دستگاه گریل صنعتی

دستگاه گریل صنعتی در دو مدل گریل روغنی و گریل ذغالی تولید میشوند که گریل روغنی صنعتی خود به دو دسته گریل تخت صنعتی و گریل نیم شیار صنعتی تقسیم میگردد. این دستگاه کار سرخ کردن گوشت ، همبرگر ، استیک و … را انجام می دهد، قابل ذکر است که دستگاه گریل صنعتی نسبت به مدل کابین دار فضای کمتری را اشغال می کند.

گروه سپهران اقدام به باز طراحی و ساخت دستگاه گریل تخت رومیزی و گریل ذغالی رومیزی  و همچنین گریل صنعتی مبله نموده است که از لحاظ کیفیت هم طراز برندهای بین المللی بوده ولی از لحاظ قیمت گریل صنعتی به دلیل عدم پرداخت تعرفه گمرکی و دریافت حاشیه سود کمتر با قیمتی به مراتب کمتر از گریل صنعتی در هر دو مدل گریل روغنی و گریل ذغالی به بازار عرضه می نماید.

گریل صنعتی تولید شده توسط شرکت سپهران در اندازه های مختلفی قابل سفارش هستند:

کاربرد دستگاه گریل صنعتی

دستگاه گریل صنعتی در فست فودها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که البته گریل تخت و گریل ذغالی موارد استفاده متفاوتی دارند از گریل تخت برای سرخ کردن گوشت ، همبرگر و .. استفاده می شود و از گریل ذغالی برای سرخ کردن گوشت ، همبرگر و غذاهای فرنگی و دریایی مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت گریل تخت با گریل ذغالی

تفاوت گریل تخت با گریل ذغالی در نوع پخت غذا می باشد، گریل تخت با روغن کار می کند و به آن گریل روغنی نیز میگویند. ولی گریل ذغالی بدون روغن عملیات سرخ کردن را انجام می دهد و به صورت عام گریل ذغالی را برای پخت های رژیمی مورد استفاده قرار می دهند.

گریل تخت رومیزی | گریل ذغالی رومیزی

دستگاه گریل تخت رومیزی برای سرخ کردن غذاهایی همچون استیک ، همبرگر ، مرغ و … در فست فودها مورد استفاده قرار می گیرد. طعم غذاهایی که روی گریل تخت رومیزی درست می شود بسیار دلچسب است و به همین دلیل مشتریان زیادی هستند که خواستار پخت غذایشان روی گریل تخت رومیزی هستند.

کاربردهای دستگاه گریل ذغالی رومیزی

دستگاه گریل ذغالی رومیزی جهت پخت و کباب کردن غذاهای فرنگی و دریایی همچون استیک ، همبرگر ، مرغ و ماهی بدون روغن مورد استفاده قرار می گیرد. طعم این نوع غذا که توسط گریل ذغالی رومیزی پخت می شود به دلیل خاصیت رژیمی آن بسیار مورد تقاضاست.

دستگاه گریل تخت رومیزی و دستگاه گریل ذغالی از استنلس استیل ۳۰۴ به ضخامت متناسب با نوع گریل صنعتی روی یک چهار پایه استیل که قابلیت ریگلاژ دارد سوار شده است. روی این اجاق گریل صنعتی تخت و ذغالی بسته به سفارش یا از چدن یا از استیل استفاده می شود که هرکدام از شرکتها بسته به طراحی مهندسین نوع رویه متفاوتی به کار می برند.

شعله برنر استیل زیر این رویه در گریل تخت و گریل ذغالی به کار برده شده که توسط شیر استاندارد خارجی درجه یک کار می کنند.

فروش و قیمت گریل تخت رومیزی و گریل ذغالی رومیزی

برای تعیین قیمت گریل تخت رومیزی و قیمت گریل ذغالی رومیزی باید به سراغ قیمت متریال آن برویم.

جهت تعیین قیمت گریل تخت و قیمت گریل ذغالی با توجه وجود برندهای گریل صنعتی و برندهای داخلی باید حداقل سود را در نظر گرفت تا بتوان در بازار رقابت کرد.

از آنجا که در هنگام واردات گریل های خارجی در هنگام به کشور باید تعرفه پرداخت در نتیجه گریل تخت و ذغالی ساخت داخل این هزینه تعرفه را ندارند و همچنین هزینه برند را نیز یدک نمی کشند و به همین دلیل قیمت گریل تخت رومیزی داخلی و قیمت گریل ذغالی رومیزی داخلی نسبت به گریل خارجی رومیزی ارزان تر می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.