کابینت بندی و آشپزخانه خانگی

_

انواع کابینت های آشپزخانه، چوبي ام دی اف و … همه زیبایی های خاص خود را دارند و بسته به نوع طراحی آنها، می توانند برای هر سبک خانه ای به کار بروند، اما در سالهای اخیر استفاده از کابینت های ام دی اف بسیار رواج پیدا کرده است، روکش های زیبای آنها، می تواند جلوه ای خاص به آشپزخانه شما بدهد این ترکیب در برابر رطوبت هوا مقاوم است و آسیب زیادی نمی بیند و به همین علت کاربرد آن را در محیط آشپزخانه که هنگام آشپزی رطوبتش بالا می رود. منطقی و مناسب به نظر می رسد …. تمامی بدنه و اجزای کابینت داخل کارخانه ساخته می شود و پس از اتمام ساخت به محل پروژه آورده شده و نصب می گردد.

از نمونه کار های شرکت سپهران ساخت کابینت تمام ام دی اف، کابینت بدنه ام دی اف و درب ها از جنس هایگلاس و همچنین صفحه روی کابینت از جنس کورین یا کوارتز می باشد. ضمنا کلیه کارها قابلیت نورپردازی و کنترلی کردن را دارند.

از مسائل و نکات مهمی که توجه به آنها در محیط های کاری باعث بالا بردن بهره وری کارکنان می باشد می توان به حفظ آرامش و سکوت در محیط کار، حفظ نظم و زیبایی محیط کار و رعایت و احترام به حریم خصوصی و حرفه ای کارمندان اشاره کرد.

متخصصین شرکت سپهران شما را در طراحی و اجرای فضابندی مناسب در محیط کارتان کمک می نمایند تا فضایی دلنشین و کارا متناسب با نوع حرفه و فعالیت شما برای همکارانتان بوجود بیاورند.