امروزه، فرآیند نوین تهیه و فراهم آوردن غذا مرهون تجهیزات با کیفیت است.کارشناسان در این زمینه همگی بر این باورند که توجه به این نکته، زندگی در آشپزخانه را بهبوده بخشیده و حق انتخاب را برای افراد حرفه ای که در آشپزخانه مشغول به کارند را افزایش داده است. ماشین های ظرفشویی سپهران  یکی از چندین گونه این تجهیزات هستند.ماشین ظرفشویی  ایستاده قابل اطمینان،ایمن و استفاده آسان است. و همچنین بالاترین میزان بهداشت را با مصرف پایین انرژی تضمین می کند. با توجه به اینکه در ساختار ماشین های ظرفشویی حرفه ای دمساز از مواد و قطعات با کیفیت عالی استفاده شده است، نهایت بهداشت ظروف و همچنین بهترین کارکرد در هر نوع شرایط کاری تضمین شده است. سیستم آبکشی در ماشین های ظرفشویی سپهران با امکان آبکشی بدون نقص و بهداشتی می باشد.این ماشین ظرفشویی به گونه ای طراحی شده که بهترین کارکرد از نظر استحکام، اطمینان، بهداشت، سهولت تمیز کردن و ایمنی کاربر تضمین شده است. نگهداری این دستگاه ها آسان و تمیز کردن آن ها ساده است. ماشین ظرفشویی ایستاده مناسب برای آشپزخانه های صنعتی می باشد.

ماشین ظرفشویی 1000

ماشین ظرفشویی ۱۲۰۰ بشقاب زانوسی بدون میز ورود و خروج ، ماشین ظرفشویی صنعتی زانوسی یکی از باکیفیت ترین تجهیزات شستشوی اتوماتیک رستوران است ، کاهش زمان شستشو و نظافت رستوران و همچنین کاهش احتمال خطر شکسته شدن ظروف ، مخصوصا در کافی شاپ ها و رستوران ها ، از مزیت های استفاده از ماشین ظرفشویی است.

ماشین ظرفشویی صنعتی زانوسی ایستاده ۱۲۰۰ بشقاب

تمام استیل

توان شست و شوی ۱۲۰۰ بشقاب در ساعت

کم مصرف

نیاز به ۲ لیتر اب در هر چرخه.

ماشین ظرفشویی 2000

فروش ماشین ظرفشویی صنعتی تونلی خشک کن دار با ابعاد ماشین ظرفشویی صنعتی دومتری به ظرفیت ۲۰۰۰ بشقاب دارای برند ماشین های ظرفشویی زانوسی و الکترولوکس ایتالیا قابلیت شستشوی ۱۸۰ سبد در ساعت را دارا بوده و دارای خشک کن می باشد.

ماشین ظرفشویی مدل تونلی برقی با دمنده هوای گرم ، r/h 100 ، تک سرعت NERT10ERB 533314 راست به چپ NERT10ELB 533315 چپ به راست

ماشین ظرفشویی الکترلوکس مدل تونلی با دمنده هوای گرم است.

مشخصات برق ۴۰۰ ولت، ۳ فاز می باشد.

دستگاه از راست به چپ کار میکند.

تجهیز دستگاه به دمنده هوای گرم باعث خشک شدن بلادرنگ ظروف در انتهای چرخه شستشو می شود.

شستشو با چرخش آب در دمای ۵۶ – ۵۵ درجه سانتیگراد انجام میشود.

آبکشی با آب تمیز ورودی از طریق شبکه آب که تا دمای ۹۰ – ۸۰ درجه سانتیگراد گرم شده است انجام میشود.

ساختار دوجداره و درب تعادلی کانتر دارای عایق می باشند.

دستگاه مجهز به یک نقاله سرعت ، ۱۰۰ قفسه/ ساعت میباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.